2Pieces Страна Здолниште Sill Трки Линија Винил Налепница Страна Decals За BMW G30 5 Серија 2017 2018
Ново

2Pieces Страна Здолниште Sill Трки Линија Винил Налепница Страна Decals За BMW G30 5 Серија 2017 2018

DEN 852.00
DEN 1775.52

Залиха


Објектот Fitment :
Одговара за BMW G30 5 Серија 2017-Сега
Објектот Спецификација :
Боја : Сјајна Црна ,Мат Црна и 5 D јаглерод Влакна
Фонт : Стариот Фонт и 2016 Нов Фонт за да изберете
Answer : ___________________________ Note : Изберете боја и фонт тип сакате пред цел.
Ќе се навива за превозот. ако постојат брчки кога се отворени,
Тоа е нормално и не влијае на користењето на decal.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Црна Позадина Винил Налепница (Црна)
1 Пар Логото Decal Налепници (Рефлективна Бела)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови

Поврзани производи