2X УВ Заштита Автомобил Завеса Заден Прозорец Sunshade Автомобил Стил Прилагодливи Авто Автомобил Страна Заден Прозорец Штит Сонце Сенка го Покрива
Ново

2X УВ Заштита Автомобил Завеса Заден Прозорец Sunshade Автомобил Стил Прилагодливи Авто Автомобил Страна Заден

DEN 405.00
DEN 623.52

Залиха

И ние ќе се обидуваме да ги задоволи вас со нашите најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
Ве молиме ни e-mail ако ви требаат повеќе информации за нашите предмети пред да нарачате, ќе им понуди на сите информации што се потребни за вашиот референца.
Pls ве молиме ни e-mail пред да поднесат било каков спор и ние ќе се обидеме да ви помогнеме ПОБРЗО.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, pls ве молиме ни e-mail
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и pls контактирајте со нас преку е-маил пред какви било негативни/неутрален повратни информации.
Испорака Детали За :
Pls бидете сигурни дека Превозот Адреси е точен;
Нарачки ќе бидат испратени во потрага по некои детали по уплатата примена.
2 X УВ Заштита Автомобил Завеса Заден Прозорец Sunshade Автомобил Стил Прилагодливи Авто Автомобил Страна Заден Прозорец Штит Сонце Сенка го Покрива
Големина : 113*51cm;
Задржи автомобил температура кул и удобно;
Изолирани од ув зраци и изложување на висока температура, може да се направи автомобил додатоци за да се избегне стареењето згаснува со изложување на сонце;
Намалување на температурата во внатрешноста на автомобилот;
Уникатен дизајн, целосно покривање на прозорец;
Лесен за инсталација;
Заштита на животната средина : за да се намали автомобил volatilize штетни материи.
Обично тоа треба цела 15-45 работни дена за испорака. Време на викендите и Празниците се исклучени.
Ние сме сигурни дека сме во можност да ви понуди подобар начин од вашите негативни или неутрални повратни информации за да се реши повеќето проблеми, ве молиме да ни веруваат.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации, бидејќи ние мислиме дека комуникација е во можност да го реши повеќето проблеми.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Црна Мрежа
Бренд Име:
tuochvy
Број На Модел На:
Автомобил Заден Прозорец Завеса

Поврзани производи