2x1.5x0.5mm Месинг Крстот Синџири Кабел Синџирите за Накит Одлуки Ѓердан Хривнија DIY Наоди, Доведе Слободни и Никел Слободни
Ново

2x1.5x0.5mm Месинг Крстот Синџири Кабел Синџирите за Накит Одлуки Ѓердан Хривнија DIY Наоди, Доведе Слободни

DEN 1111.00
DEN 1388.64

Залиха

торба
Дувачкиот Крстот Синџири Кабел Синџири, Доведе Слободни и Никел Слободни, Антички Бронза
Линк : за 2mm долг, 1.5 mm широк, 0.5 мм дебел, 92m/Ролна
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.
Денешницата, синџири се повеќе и повеќе широко се користи во сите сите видови на ситуацијата. Толку долго како што можете да забележите што ќе се најдат тие се користат како торба синџири што може да ги зголеми своите fashional елемент, нараквица синџири, ремени и така натаму.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Крстот Синџири
Објектот Тежина:
350g
Број На Модел На:
CHC034Y-AB
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Стил:
Unwelded
Заврши:
Доведе Слободни & Никел Слободни
Употреба:
синџир
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
92m
Материјал:
Дувачкиот

Поврзани производи