30мм PZ30 Carby Доза Цела Цевка Директно 150 250 КУБИКА 300 ВЕЛОСИПЕД АТВ DIRT QUAD
Ново

30мм PZ30 Carby Доза Цела Цевка Директно 150 250 КУБИКА 300 ВЕЛОСИПЕД АТВ DIRT QUAD

DEN 384.00
DEN 426.72

Залиха

Објектот спецификите Бренд Име : БУДЕН СРЦЕ Име на Модел : PZ30 Carby Доза Цела Цевка Предмет Тип : Вшмукување Цевки & Водот Објект Тежина : 87g Состојба : Нова Гаранција : Да Земја/Регион на Производство : Кина Продавница Име : P-Powerparts Опис на Производот : Да

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
БУДЕН СРЦЕ

Поврзани производи