30мм Завртка Фосили Pendant Ѓердани Нишалото Змија Синџир Исцелување Чакра Реики Фенг Шуи Енергија Камен Накит Бесплатен превозот
Ново

30мм Завртка Фосили Pendant Ѓердани Нишалото Змија Синџир Исцелување Чакра Реики Фенг Шуи Енергија Камен Накит

DEN 314.00
DEN 383.52

Залиха

Синџир lenght : прибл 460mm Тежина : приближно 20 g/pc Материјал : Ammonite Облик : Завртка Боја : жолта Количина : 1pc Пакет : со слободни сомот торбичка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Груб,Примерок
Certificate Type:
NJQSIC
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YWG Камен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NS004
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
30мм
Повод:
Годишнина
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс

Поврзани производи