380w овци коса тример електрични clipper shearing машина Shearing Машина За преработка на Волна Електрични Овци Shearing Машини
Ново

380w овци коса тример електрични clipper shearing машина Shearing Машина За преработка на Волна Електрични

DEN 2687.52

Залиха


Опис на производот НАЈДОБРИ ЖИВОТИНСКО ОВЦИ, КОЗА МИЛЕНИЧЕ SHEERING ЧЕШЛАЊЕ ВОЛНА SHEARS ELECTRC CLIPPER SHEARING МАШИНА
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1 ПОСТАВУВА ДИРЕКТНО 13 T СЕЧИЛОТО +380 W+КУТИЈА ПАКЕТ
Answer : ___________________________ NOTE : Нафта ќе се излее за испорака бараат,масло кутија ќе се сеуште испраќаат заедно.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Легура
Свитлива:
No
Обликот:
Стандард
DIY Материјали:
Електрични
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
xcan
Број На Модел На:
380W
Најчестиот Вид:
Електрични Овци Clipper
Примена:
Shearing
Специјален Тип:
овци машина
Рачка Материјал:
Челик
Функција:
Секојдневно клипинг моќен мотор
Име:
Електрични Shearing Clipper
функцијата 2:
Фарма Shears
Функција 3:
Овци Clipper Комплет

Поврзани производи