38CM Туш Рака Нерѓосувачки Челик Плоштадот За 12 туш главата Хром Позлатен Ѕид монтирани Бања Туш главата рака комплет Додатоци
Ново

38CM Туш Рака Нерѓосувачки Челик Плоштадот За 12 туш главата Хром Позлатен Ѕид монтирани Бања Туш главата рака

DEN 806.40

Залиха


38 CM Туш Рака Нерѓосувачки Челик Плоштадот За 12" туш главата Хром Позлатен Ѕид монтирани Бања Туш главата рака комплет Додатоци
Оваа туш рака се извезува во Германија,Франција,Бразил,русија.
Супериорен 7 Слоеви Полски Доработка,Сјајна Површина,
38 CM долго е погоден за Големи Туш Главата.
Во ѕидот монтирани костуми за на ѕид туш поставени само,особено за хотели.
Ако ви треба многу парчиња,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе попуст.Исто така,ако треба таванот монтирани туш рака,ве молиме контактирајте со нас премногу.
На Клиенти :
Ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО во работа 2 дена.
Ве молиме не го отворите спор или да даде негативни повратни информации директно, без каква било комуникација. Ако никогаш не добиваат пакет, но времето за испорака ќе го снема,ве молиме контактирајте со нас да се прошири.
Превозот :
Ако сте Одбрале превозот начин како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ќе може да не следи на пакетот.
Повратни Информации И Рејтинг :
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации (5 ѕвезди) откако сте задоволни со нашата стока.
Ве молиме контактирајте со нас за време откако ќе имаат било каков проблем во стоки, наместо на напуштање на било какви негативни повратни информации или отворање каков било спор.

Декларираните карактеристики

боја:
Хром
Број На Модел На:
туш арм, скопје
Бренд Име:
Vestudio
прилагодлива висина:
No
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
арм туш за глава
Должина:
38cm
Обликот:
Плоштад
Функција:
Туш рака за бања
Инсталација:
Монтажа На Ѕид

Поврзани производи