3D Цвет Мобилен Телефон Случај За Huawei Чест 4c Случаи Мека TPU Назад За Покривање Huawei Чест 4C / G Игра Мини 5.0 Capa Опфаќа
Ново

3D Цвет Мобилен Телефон Случај За Huawei Чест 4c Случаи Мека TPU Назад За Покривање Huawei Чест 4C / G Игра

DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Квалитет на производи со најниската можна цена.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Искусни КК постапка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
3 D Цвет Мобилен Телефон Случај За Huawei Чест 4c Случаи Мека Назад За Покривање Huawei Чест 4 C G Игра CHM-CL00 Мини 5.0" Capa Опфаќа
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Овие се купувачите одговорност. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
3D Стерео Релјефи
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Чест 4C / G Игра CHM-CL00 Мини
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај

Поврзани производи