3d дијамант везови Пеперутка цвет кошеви везана дијамант мозаик крстот бод Колекции за извезени со бисери дома декор
Ново

3d дијамант везови Пеперутка цвет кошеви везана дијамант мозаик крстот бод Колекции за извезени со бисери дома

DEN 584.00
DEN 768.00

Залиха


- Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting - Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез - Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои - Пакување : Боја Кутија / Торба - Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан - Производител : СМ дијамант сликарство фабрика - Почитуван Кориснику , На слика целата слика од плоштадот дијаманти . ние сме фабрика директна продажба, како по правило, може да ја испратите вашата стока во рок од 3 дена . Нашиот квалитет дијамант ниво во оваа област , како и бројот на дијаманти повеќе од 20% , помалку отколку дијамант феномен обично не се појави , па ве молиме да се увери купување . ние ќе се обидеме потрудиме да се направи на најдобар квалитет и услуга , па било какви проблеми не двоумете се да ни кажете : )
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм .
За платно
За Алатки
За Пакување
Различни големина на слика имаат различни пакет ,имаме најдобрите пакување .
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
Посетете Ја Нашата Продавница

Декларираните карактеристики

Големина:
30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Кристал
Детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
е прилагодено:
Yes
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Пердув

Поврзани производи