3D Голема Зголеми Цвет Торта Мувла Силиконски Калапи за Колачи 3D Сапун Калапи Sugarcraft Алатки Торта Декорирање E295
Ново

3D Голема Зголеми Цвет Торта Мувла Силиконски Калапи за Колачи 3D Сапун Калапи Sugarcraft Алатки Торта Декорирање

DEN 354.00
DEN 372.48

Залиха

Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.
3 D Голема Зголеми Цвет Торта Мувла Силиконски Калапи за Колачи 3 D Сапун Калапи Sugarcraft Алатки Торта Декорирање E295
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Производот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odel
E295 Производ Големина
13*8. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
E295
Тип:
Торта Алатки

Поврзани производи