3D Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Риба Коска Decals Налепници со Злато, Сребро Црвена Сина Работ на Универзал за Хонда, Suzuki Ducati Aprilia
Ново

3D Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Риба Коска Decals Налепници со Злато, Сребро Црвена Сина Работ на Универзал

DEN 273.00
DEN 287.52

Залиха


-100% сосема нов -ПВЦ Материјал+Сунѓер-Големина : околу 20*14.5 см-Боја : Злато Siver Сино, Црвено -Одговара за мотоцикл резервоарот за гориво, спорт велосипед, улица велосипед. -КОЛИЧИНА : 24pcs/многу Употреба : 1, постојат водоотпорен листови на налепници, не е лесно да се откине, направи decals трајни на велосипед, па не се грижи за оштетување кога дождлив ден или велосипед за перење(не користи вода топови да се мијат decals); 2, decals се дојде со налепници, вие само треба да се откине хартија на налепница и паста(ве молиме чисти велосипед пред pasting за подобар ефект). 3, ако вашиот велосипед се урна, ве молиме да се разгледа овие налепници, тие се моден да декорирате вашиот велосипед наместо на ре-сликарство. 4, лесно да се откине кога decals изгледа стар, тоа нема да остави никакви лоши оценки на вашиот велосипед. Decals се вклопуваат повеќето велосипеди, ве молиме не двоумете се да се купи сет ви се допаѓа.

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
14.5cm
Бренд Име:
ERMASPEED
Објектот Висина:
0.3cm
Материјал Тип:
ПВЦ+Сунѓерот
Име На Модел:
Налепница
Објектот Тежина:
0.05kg
боја:
Црно со Златен/Сребрена/Сино/Red Edge
КОЛИЧИНА:
Вкупно 24pcs
Тип:
Лепак Налепница
Fitment:
Мотоцикл Резервоар за Гориво(recommand на други соодветни возило)

Поврзани производи