3G+GPS 4CH HDD AHD Мобилни Dvr Бесплатен Превозот Реално време Remote Video GPS Tracker I/O Јамка Снимање 1080P 24 ЧАСА Следење HD Mdvr
Ново

3G+GPS 4CH HDD AHD Мобилни Dvr Бесплатен Превозот Реално време Remote Video GPS Tracker I/O Јамка Снимање 1080P

DEN 10894.00
DEN 12240.00

Залиха

Вграден-во со високи перформанси Hisilicon чипсети, кодирани со H. Ако вашата адреса е оддалечена област на DHL / ФЕДЕКС брза испорака и сакате DHL/ФЕДЕКС превозот, тогаш ќе треба да плаќаат екстра 30 за далечинско област цена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Добавувачите На Гаранција :
Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ.11 b/g/n, 2,4 GHz( ако треба, се плаќаат дополнително )
Пакет :
1x ahd 3 G gps мобилни dvr
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вграден-во ultracapacitor, да се избегне губење на податоци и sd картичката штета предизвикана од нагло прекинување
4.Комерцијален технологија за откривање на лоши песна на хард дискот кој може да бидете сигурни дека континуитетот на видео и долг животен век на хард диск
3. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 30 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Професионални Во Возилото моќ дизајн,8-32 V DC Широк Напон Спектар
2. Поддршка 2. 264 стандард, висока компресија стапка и слика qulity
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено.Мулти заштита кола како под-напон, кратки, обратна plug-in
3. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање, ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение.4 CH AV Влезови со AHD 1080 P/720 P/960 H/D1/CIF опција, 1 CH синхронизирани AV излез, 1 CH VGA излез
3.Поддршка за безжично преземање од страна на Wi Fi, 802. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Поддршка 3 G пренос, LTE/HSUPA/HSDPA/WCDMA/EVDO/TD-SCDMA
2.

Декларираните карактеристики

видео влез:
4CH
Изгради-во HDD:
Никој
Бренд Име:
tuleshi
GPS поддршка:
Yes
Број На Модел На:
G2-3G
Тип:
1080P 3G GPS AHD HDD Mdvr
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Англиски
Видео Кодот:
H. 264
Резолуција:
1080P
SD Картичка:
до 128G не се вклучени
Хард Диск:
max поддршка 2tb не се вклучени
Поддршка:
4 камера max 2.0 ПРАТЕНИК

Поврзани производи