3M/4M/5M/ М-Обоени Германија Италија француски Знаме Шарени Автомобил Худ Винил Налепница на Телото Decal За BMW М3 М5 M6 E46 E92 Серија
Ново

3M/4M/5M/ М-Обоени Германија Италија француски Знаме Шарени Автомобил Худ Винил Налепница на Телото Decal За

DEN 792.00

Залиха

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ се СОГЛАСАТ НАПЛАТА&ЗАМЕНА;
2.

Декларираните карактеристики

Големина:
length 5m, length 4m, length 3m
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
3m
Модел:
Национално Знаме
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
CarNuoC
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
CST
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи