3pc Злато Лист Коса Pin рачно изработени Слатководни Бисер Hairpin Невестата Накит Свадба Коса Додатоци Шноли Pince Cheveux WIGO1182
Ново

3pc Злато Лист Коса Pin рачно изработени Слатководни Бисер Hairpin Невестата Накит Свадба Коса Додатоци Шноли

DEN 1308.00
DEN 1655.52

Залиха


3pc Барок Злато Лист Коса Pin рачно изработени Бакар Бисер Hairpin Невестата Накит Свадба Коса Додатоци Злато Шноли Pince Cheveux WIGO1109
Предмет Тип : Коса Pin За Коса, Игли, Hairpin, Шноли За Коса, Накит, Коса Додатоци, Коса Клип, Косата Украс,
Материјали : Слатководни Бисер, Бакар, Циркони Лежиште, Кристално Монистра
Пакет : Подарок Торба Пакет
Се Користи За : Свадба, Забава, Свадба, За Невестата
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка). Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок. Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Но ќе мора да плаќаат за врати товар.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JUBRAY
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Тип:
Шноли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WIGO1182
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Бакар, Циркони, Слатководни Бисер
Пакување:
Подарок Торба Спакувани
Користат За:
Свадба, Партија
Производот Категорија:
Косата Pin За Коса, Игли, Hairpin, Шноли За Коса, Накит, Коса Додатоци
боја:
Злато
КОЛИЧИНА вклучени:
3 еез

Поврзани производи