3PCS/МНОГУ Авто клима Уред Топлина Контрола Switch Knob AC Knob За Форд Фокус 2 MK2 Фокус 3 MK3 Mondeo Автомобил Стил Додатоци
Ново

3PCS/МНОГУ Авто клима Уред Топлина Контрола Switch Knob AC Knob За Форд Фокус 2 MK2 Фокус 3 MK3 Mondeo Автомобил

DEN 309.00
DEN 335.52

Залиха


3 PCS/МНОГУ Авто клима Уред Топлина Контрола Switch Knob AC Knob За Форд Фокус 2 MK2 Фокус 3 MK3 Mondeo Автомобил Стил Додатоци

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
CT6093
Бренд Име:
Yawlooc
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS
Модел:
ОЕМ
категорија:
3D
Објектот Должина:
0cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0cm
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани

Поврзани производи