3pcs/многу Бесплатен превозот пишување четка торба бамбус четка завеса за одржување на сува четка работат добро Кинески calligraph торба
Ново

3pcs/многу Бесплатен превозот пишување четка торба бамбус четка завеса за одржување на сува четка работат добро

DEN 546.00
DEN 780.00

Залиха


Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување (освен за штетата предизвикана од човечки фактори ). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
00
Спецификација:
33*29cm

Поврзани производи