3pcs/многу GTX780/770 видео картички графичкиот процесор кулер вентилатор За ZOTAC GTX 770-4GD5 Графичка Картичка графичкиот процесор ладење
Ново

3pcs/многу GTX780/770 видео картички графичкиот процесор кулер вентилатор За ZOTAC GTX 770-4GD5 Графичка Картичка

DEN 960.00
DEN 1199.52

Залиха

3pcs/многу GTX780/770 видео картички графичкиот процесор кулер вентилатор За ZOTAC GTX 770-4 GD5 GTX 780-3 GD5 AMP Графичка Картичка графичкиот процесор ладење
ве молиме да обрнете внимание :
драги пријатели,добредојдовте на нашата продавница.
пред да поставите цел,ве молиме да размислат дека само под услов дека вашиот вентилаторот за ладење е монтажа дупки теренот е 40mm*40mm*40mm, можете да го купите, како замена.во спротивно може да не се компатибилни со вашиот картичка.
следната фотографија можеби може да биде како референца :
Карактеристики : Големина : 85 (L) × 85 (W) x 15(H) mm Вентилатор : 75mmx2+85 MM Напон : 12v Тежина : од 0,05 k g СТРУЈА : НА Апликации : кулер вентилатор За ZOTAC GTX 770-4 GD5 GTX 780-3 GD5 AMP Графичка Картичка графичкиот процесор ладење Пакет се вклучени : 1 x 3pcs /многу радијатор компјутер кулер фан
Внимание :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус покажуваат само следење на информации во нашата земја. Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт.Ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.

Декларираните карактеристики

Линии:
4 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ZOTAC GTX 780-3GD5 AMP
Тип:
Фан
Примена:
На Графички Картички
Број На Модел На:
ZOTAC GTX 770-4GD5 AMP
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
repairist
Пакет:
No
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
85mm дијаметар
Примена:
графичкиот процесор ладење
Функција:
Графичка Картичка Ладење
Тип:
vga кулер
категорија:
кулер
Компатибилен со:
ZOTAC GTX 770-4GD5 AMP
Компатибилен with1:
ZOTAC GTX 780-3GD5 AMP

Поврзани производи