3pcs Природни Citrine Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување природни камења и минерали
Ново

3pcs Природни Citrine Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување природни камења и минерали

DEN 815.52

Залиха


Објектот се Објасни Име 3pcs Природни Citrine Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување Материјал ПРИРОДНА Тежина
75-85g Должина 45-55мм Ширина 18-20mm Hight 18-20mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YING ЛАИ
Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина

Поврзани производи