40inch 3 Боја Рекламирање LED Дисплеј Табла Програмабилни Лизгање Порака led знак за кафе бар KEBAB ресторан играчка продавница
Ново

40inch 3 Боја Рекламирање LED Дисплеј Табла Програмабилни Лизгање Порака led знак за кафе бар KEBAB ресторан

DEN 13543.00
DEN 14256.00

Залиха


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Флеш меморија може да складира илјадници писма за многу пораки
Заштеда на енергија : Енергетски ефикасни, поддршка авто го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ според вашиот seting. Ви благодариме.8cm)
Број на модел : LLDP762-32128 RGY
Број на екран во боја : Прикаже Една боја Или двојна боја Или RGY 3color порака
Употреба : Затворен,полу - отворено
Пиксели : 32x 128 точка , на Теренот : 7. Ние само брод да се потврди цел адреси.5 инчи (101x30x3.62 мм
Сигнал за внесување а : USB Флеш Диск контрола на текст . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние не сме одговорни за било обичај должност
1. Пораката е светла и атрактивен за рекламирање
Складирање : 2 m бајти
Складирање на пораки : Максимална Поддршка 200 проект. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Големината на рамката (mm) : 40 x 12 x 1. Прилагодливи 16 Ниво На Осветленост
Поддршка на Часовникот Функција : Време/Датум/HH : mm : ss/
Поддршка на оперативен СИСТЕМ : Прозорец 7 & 8, Прозорец Vista, Прозорци XP / 98,/ 2000
Оперативен Моќ : 110v или 220 v +10%,50 Hz
Најдобри гледање на далечина : 3-50meters
Животен Век : 100,000 Часа
Гаранција : 1 Година само.
Водоотпорен IP ниво : IP54 (животот ниво водоотпорен)
Функција & Функција :
Метод на внесување : У диск ажурирање на програмата .
инструкции : Пораката е програмабилни . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Leadleds
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LLDP7.6-32128RGY
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
7.62 мм
Цевка Чип Боја:
RGY
Екран функција:
ТЕКСТ
Големина на:
101x30x3.8мм

Поврзани производи