40PCS-2m должина алуминиумски профил за led знак-Точка Бр.ЛА-LP20A LED Профил погоден за LED ленти до 20mm ширина
Ново

40PCS-2m должина алуминиумски профил за led знак-Точка Бр.ЛА-LP20A LED Профил погоден за LED ленти до 20mm

DEN 21120.00

Залиха

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место. Осветлување осветлување или на одредени области 3.

Декларираните карактеристики

боја:
Полу јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Ширина:
2.0cm
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Употреба:
празник
Број На Модел На:
ЛА-LP20A
База Тип:
Т-цевка
Напон:
24V
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Е dimmable:
No
Должина:
200cm
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
0-15w
Име на производ:
алуминиумски профил за led знак
Точка Бр.:
ЛА-LP20A
Легура Или Не:
Е Легура на алуминиум профил за led знак
Боја На Каросеријата:
сребро бела
Маска боја:
Полу-јасно
LED Алуминиумски профил должина:
2m * 40
LED Алуминиумски профил Додаток:
(4pcs Endcaps + 4pcs Клипови) * 40
Погоден за LED ленти до:
20mm ширина
Сертификати:
CE, RoHS алуминиумски профил за led знак
LED Алуминиумски профил Апликација:
LED Лента, LED светло барови

Поврзани производи