40Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 20x23x5mm Круна Мода Шарм Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди F Хривнија TS0047
Ново

40Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 20x23x5mm Круна Мода Шарм Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди F

DEN 157.00
DEN 218.40

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 40pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Круна
Големина : 20x23x5mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS0047
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
круна

Поврзани производи