40pcs/шише Златна Osmanthus Око Маска за Нега на Навремено Подпухналост Темни Кругови Кеси
Ново

40pcs/шише Златна Osmanthus Око Маска за Нега на Навремено Подпухналост Темни Кругови Кеси

DEN 151.00
DEN 184.32

Залиха


Златна Osmanthus Око Маска 40 компјутери (Навремено,подпухналост, темни кругови кеси, замор)
Eye Care 40 Парчиња/шише Темно Круг Отстранување Око Маска Злато Osmanthus,Анти-подпухналост,Отстранете Око Торби и Навремено
Употреба :
1) Очисти и сува вашето лице
2) Ставете го закрпи под око
3) КОРИСТЕЊЕ 2-3 пати неделно, се Носат за 30 минути
4) Отстранување на дамки, НЕ повторна употреба нив
Answer : ___________________________ Note :
1) да се Избегне со користење на лузна област или чувствителна кожа

Декларираните карактеристики

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Функција:
Анти-Подпухналост,Темно Круг
Состојка:
Злато Osmanthus
НЕТО-WT.:
40pcs
Број На Модел На:
12

Поврзани производи