40W Woofer Говорникот Двојно магнетни Говорникот 4.5-инчен 4 ohms Hi-Fi Шокантно Бас Говорникот Аудио Звучникот за DIY јазик
Ново

40W Woofer Говорникот Двојно магнетни Говорникот 4.5-инчен 4 ohms Hi-Fi Шокантно Бас Говорникот Аудио Звучникот

DEN 1752.00

Залиха


40 W Woofer Говорникот Двојно магнетни Говорникот 4.5-инчен 4 ohms Hi-Fi Шокантно Бас Говорникот Аудио Звучникот за DIY јазик
Опис : Звучникот надворешниот дијаметар : 120mm Отпорност : 4 ohms Чувствителност : 87d B Ефективни фреквенција : 66 Hz-2 KHz QTS : 0.7 Еквивалентен волумен : 8 L Номинална моќност : 40 W Дијагонала од далечина на завртки : 124mm Звучникот висина : 70mm Магнет дијаметар : 80mm Дупка со дијаметар : 111mm
Пакетот Вклучува : 1 x 4.5-инчен 4 ohms 40 W Звучник

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
DIY Woofer Говорникот
Звучникот надворешниот дијаметар:
120mm
Отпорност:
Осетливост:
87dB
Номинална Моќност:
40W

Поврзани производи