44pcs/многу Топла Продажба Сјајна Тенка Еластична венчиња Сатен Лента Headband Деца Коса Додатоци Девојки Headwear
Ново

44pcs/многу Топла Продажба Сјајна Тенка Еластична венчиња Сатен Лента Headband Деца Коса Додатоци Девојки Headwear

DEN 497.00
DEN 552.00

Залиха


Producr Детали
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2.Материјали : најлон
3.Повод : Бебе Подарок/Секојдневниот Живот
4.Пакет : Opp Кеси
5.Боја : 44colors
6.Ги задоволи Европските стандарди
Топло Совет :
1 : дозволете малку се разликува поради прирачник за мерење, над димензии се само за референца.
2 : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
XJX16101301
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Oaoleer
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
44Pcs/Opp Вреќа
Примена:
секојдневниот живот
Големина:
7 Inch
Itam тип:
Headwear
Материјал:
Полиестер
Производство на името:
Бебе Headband
бутик занает:
Рачно изработени
Е Прилагодена:
Yes
Бебе Возраст:
1-6years

Поврзани производи