460ml USB Риба Резервоарот Навлажнувачи LED Светло Воздух Ултразвучно Овлажнител од Суштинско значење Арома Diffuser Магла Создателот За Домашна Употреба (Office use
Ново

460ml USB Риба Резервоарот Навлажнувачи LED Светло Воздух Ултразвучно Овлажнител од Суштинско значење Арома

DEN 570.00
DEN 759.36

Залиха

39 во
Објектот тежина : 0. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8)Можете да ги пратите на вашиот следење на број на или може да се види на следење на информации во рамките на својата цел онлајн . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
увлажнитель воздуха,diffuser овлажнител,етерични масла diffuser,арома diffuser,humidificador,diffuseur huile essentiel,umidificador,humificador,umidificador де ar,арома diffuser. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.2 kg
Пакет големина : 15.
Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!
Спецификација :
Материјал : ABS, силика гел, електронски компоненти
Боја : Светло зелена, бела, светло сина, светло розева боја (изборен)
Напон : 5 V
Електронски струја : 300~400m Ah
Моќност : 1.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси.
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.

Декларираните карактеристики

Апликацијата Област:
дневна соба
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Тип:
Арома Режач
Производство:
Ароматерапијата Плоча
Естетската Функција:
Ревитализација и Навлажнувачки
Класификација:
Темјан База
Бренд Име:
Eworld
Приклучок Тип:
USB
Број На Модел На:
B2CLE161
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Риба Резервоарот USB Овлажнител
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Бучава:
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Употреба:
Домаќинство, канцеларија
Напон (V):
5V
Моќност (W):
1.5-2W
Работно време со полн со вода:
12H
На определено работно време :
6H

Поврзани производи