4mm СКМ Стил Bulkhead Машки Лактот Пневматски Фитинзи KQ2LE
Ново

4mm СКМ Стил Bulkhead Машки Лактот Пневматски Фитинзи KQ2LE

DEN 2543.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
KQ2LE 4
Тип:
Приклучоци

Поврзани производи