4PCS 3C0919275S 1S0919275 PDC Паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Golf MK6 АУДИ 4H0919275,1S0 919 275 Мешани Бои
Ново

4PCS 3C0919275S 1S0919275 PDC Паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Golf MK6 АУДИ 4H0919275,1S0 919 275 Мешани

DEN 1928.00
DEN 2604.96

Залиха

Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )
. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Вистински предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability. Делови број : 3 C0919275 S 1 S0919275
2. Ви благодариме за пребарување на објектот. Компатибилност(Одговара За) :
"ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 B7 2006-2014
Jetta MK5 2006-2011
Голф MK5 MK6 2007-2013
Passat cc 2009-2012
CC 3 C 2012-2014
Caddy 2К 2011-2014
EOS 1 F 2011-2014
Голф плус 2009-2013
Sharan 2011-2014
Tiguan 2012-2012
Touran 2007-2014
Amarok 2010-2011
Campmob. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.

Декларираните карактеристики

OSD Language:
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Бренд Име:
СОРГО
Име На Модел:
3C0919275S 1S0919275
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
3C0919275S
Осветленост Дел Број:
1S0 919 275 , 1S0919275 , 1S0-919-275, 5KD 919 275 А , 5KD 919 275 Б
Другиот Дел Број:
4H0 919 275 , 3C0 919 275 S , 4H0919275, 3C0919275S
Автомобил Производител :
VW

Поврзани производи