4pcs Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Покрие Тркала Налепница Амблем За Lorinser Мерцедес Бенц W164 W211 W203 W204 GL GLA GLK CLS
Ново

4pcs Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Покрие Тркала Налепница Амблем За Lorinser Мерцедес Бенц W164

DEN 641.00
DEN 736.80

Залиха


Карактеристики : •100% сосема нов и Висок квалитет •4pcs/set за Бенц •Материјал : Пластични •Големина : 75mm-надворешниот дијаметар •Нова мода,модерна, трајни •Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
QYJSD
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
за мерцедес бенц
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
категорија:
Амблеми
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
Пластични

Поврзани производи