4pcs/многу Автомобил Стил Кал Клапи Поздравниот Guard Mudguard Mudflaps Fenders Perfector Надворешна Декорација За Toyota RAV4 -2018
Ново

4pcs/многу Автомобил Стил Кал Клапи Поздравниот Guard Mudguard Mudflaps Fenders Perfector Надворешна Декорација

DEN 2352.00
DEN 2766.72

Залиха


Име : Mudguard Боја : Црна Материјал : ABS Пакет : 4pcs/ set Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме Важна Забелешка : Оваа ставка го само погодна за Toyota RAV4 2016-2018 Функција : 1) Материјал : висок квалитет флексибилни ABS Пластика. 2) Лесен за инсталација! Совршено опремени за вашето возило. 3) Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост. 4) да го Заштити вашето возило од кал, кал, снег, песок и патот сол.
Пакет : 4pcs/set

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Mudguards
Модел Година:
2016 година
Објектот Тежина:
1.2kg
Бренд Име:
QCBXYYXH
Име На Модел:
HXY3310
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи