4pcs /многу bendable флексибилни владетел blue пластика 15cm 20cm 30cm центиметри мерка криви површината владетел
Ново

4pcs /многу bendable флексибилни владетел blue пластика 15cm 20cm 30cm центиметри мерка криви површината владетел

DEN 607.00
DEN 607.20

Залиха


Опис скала во сантиметар само bendable blue пластика за мерење криви површината дипломирал на двете страни материјал : еластомер смола пакет содржина: 4pcs владетел

Декларираните карактеристики

боја:
4pcs 15 см, 4pcs 20 cm, 4pcs 30cm
Тип:
владетелот
Број На Модел На:
владетелот
Промоција Владетел:
No
Бренд Име:
MADBEE
Укината:
Yes
Владетел Тип:
Директно Владетел
Материјал:
Пластични

Поврзани производи