4PCS/многу Оригинални 135W sharpy 2R Проектор светилка R2 sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2R MSD Platinum
Ново

4PCS/многу Оригинални 135W sharpy 2R Проектор светилка R2 sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза

DEN 17885.00
DEN 19440.00

Залиха


4 PCS /МНОГУ 100% Оригинални 135 W sharpy 2 R проектор светилка 2 R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2 R MSD Platinum r2 зрак / движи главата место светло светилка 2 R MSD Platinum ФАЗА СВЕТИЛКА голи светилка
Основни Информации.
Објектот Голи светилка *4 Wattage 135 W Животен Век 2500 Часа Гаранција 180days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст Ако цел повеќе од 50 компјутери, ќе добиете 10% попуст.(Ве молиме Контактирајте ме пред да плаќање доколку купите повеќе од 50 Парчиња)
Предности
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
2R Зрак Светлина Светилка
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
2R Зрак Светлина Светилка
Број На Модел На:
2R Зрак Светлина Светилка
Просечен Живот:
>2500 часа
Wattage:
135W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Поврзани производи