4Pcs Нова Жешка Продажбата Шарени Автомобил Авто Тркало на Автомобилот Гуми Воздушен Вентил Капа Сончевата Светлина Авто Додатоци Тркала Светилка Вентили Капа Свет
Ново

4Pcs Нова Жешка Продажбата Шарени Автомобил Авто Тркало на Автомобилот Гуми Воздушен Вентил Капа Сончевата

DEN 278.00
DEN 397.92

Залиха


Pacakge Се Вклучени :
1pcs тркала светлина / 2pcs тркала светла / 4pcs тркала светла
Спецификација :
Димензии : Дијаметар 4.4 см, Дебелина од 2,5 cm
Боја : RGB
Моќта од страна на : Батеријата и Сончевата
Користите за декорација на тркалата на автомобилот. 13 режими се достапни за да се прилагоди.
Без батерија, автоматски се отвори, шарени! Едно тркало со еден. Автомобил со четири.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB 4pcs, RGB 1pcs, RGB 2 парчиња
Lumens:
3200Lm
Тип На Објект:
Центар Светилка
Бренд Име:
LDRIVE
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Леќа:
Не Се Вклучени
Тип На Објект:
На Возилото
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
Универзална Автомобили
Led Чип Производител:
Epistar
Lumens:
Други
Материјал:
ABS+Метал

Поврзани производи