4pcs Зен Градина Set Медитација Алатки Дома Декор Релаксација Бамбус Гребло рачно изработени
Ново

4pcs Зен Градина Set Медитација Алатки Дома Декор Релаксација Бамбус Гребло рачно изработени

DEN 239.52

Залиха

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 4 Парчиња(1 Сет) Големина на стан : Три Tine Гребло : 8.5cmx3.5cm,Четири Tine Гребло : 14.5cmx4.7cm, Бамбус Четка : 18cmx2cm,Рамни Гребло : 16.5cmx12cm Материјал : Бамбус Боја : Како на сликата покаже Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење. 3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари ако не сте задоволни со нашата служба!

Декларираните карактеристики

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Дрво
Тема:
Маскота

Поврзани производи