4X Автомобил Стил УВ-Заштита Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade Маска Слој Изолација Универзален Автомобил Прозорец Завеса со Морон
Ново

4X Автомобил Стил УВ-Заштита Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade Маска Слој Изолација Универзален

DEN 717.00
DEN 1103.52

Залиха


4 X Автомобил Стил УВ-Заштита Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade Маска Слој Изолација Универзален Автомобил Прозорец Завеса Со Морон
Големина : 70*52mm;
Едноставно Дизајнирани, Лесна и брза инсталација;
Се создаде приватен простор за мајките да се хранат;
Удобно Опкружување без отсјај за бебиња;
Пакет се Вклучени : 4 X завеса, 14 suckers;

Декларираните карактеристики

Материјал:
Рефлективен Слој Ткаенина
Бренд Име:
tuochvy
Број На Модел На:
Автомобил Завеса со Suckers
Големина:
70*52mm

Поврзани производи