500pcs оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T G900V G900F G900P
Ново

500pcs оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T

DEN 21657.00
DEN 23039.52

Залиха

Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.Замена на дел за samsung s5 i9600
2.Голема количина на залиха
3. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T G900V G900F G900P

Поврзани производи