500pcs Располагање деца Дрвени Пикник Utensil 10.5 см Предници Лажици сладолед Пудинг Лажици Снабдувач Дрвени Предници
Ново

500pcs Располагање деца Дрвени Пикник Utensil 10.5 см Предници Лажици сладолед Пудинг Лажици Снабдувач Дрвени

DEN 1977.00
DEN 2784.00

Залиха


500pcs Располагање деца Дрвени Пикник Utensil 10.5 см Предници Лажици сладолед Пудинг Лажици Снабдувач Дрвени Предници
Материјал : Бреза Дрво
Тежина : 1.5 gsm по КОМПЈУТЕРИ
Големина : 10см/10.5 см/11cm
Пакување : 100pcs/пакет
D e s ign : Природно Дрво
К о л о р : Природно Дрво
****1 Многу =500pcs (100pcs/pack * 5packs).
***Можете да изберете микс на сите обрасци
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

боја:
Се меша со Порака
Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Предници
is_customized:
Yes
Материјал:
PS
Број На Модел На:
Spoon010
Шема:
Полна Боја

Поврзани производи