50pcs 2.8 грама 12 инчи дебела печатени со насмевка на лицето Балон Свадба декорирани детски играчки балон латекс балон
Ново

50pcs 2.8 грама 12 инчи дебела печатени со насмевка на лицето Балон Свадба декорирани детски играчки балон

DEN 314.40

Залиха

50pcs 2.8 грама 12 инчи дебела печатени со насмевка на лицето Балон Свадба декорирани детски играчки балон латекс балон

Декларираните карактеристики

боја:
Повеќе
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
12
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Број на Компјутери:
50pcs
Бренд Име:
NASTASIA

Поврзани производи