50PCS-2m должина алуминиумски профил за двоен ред led лента-Точка Бр.ЛА-LP20B LED Профил за LED ленти до 20mm ширина
Ново

50PCS-2m должина алуминиумски профил за двоен ред led лента-Точка Бр.ЛА-LP20B LED Профил за LED ленти до 20mm

DEN 24720.00

Залиха

профилот може да се вклопи во тенок дизајн и тенки парчиња мебел, ѕидни површини, drywalls Топла продажба на Алуминиумски LED Профили : Посебни користи Алуминиум led Профили : Висок квалитет на LED Алуминиум LED Профили Апликации : 1, LED алуминиумски профил за да се користи во почетниот мебел осветлување или декорација. 3, може да се вградување на мебел, ѕид и така натаму, направи надворешниот изглед изгледа повеќе деликатна Shippment : Нашиот стандард превозот е преку DHL express, но кога цел над 1. Профил алуминиум за led Апликации : 1. PC покритие : 2м/set x 50 сет 3. 2, Состаноци или кабинет осветлување led алуминиумски профил. Монтажа клипови : 4 ПАРЧИЊА Алуминиумска осветлување h ousin g покрие боја : Алуминиум led профил led профил домување : 1, Наменети за флексибилни led ленти. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место. Крајот Капа : 4pcs/set x 50 поставите 4.2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex или UPS.

Декларираните карактеристики

боја:
Полу јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Ширина:
2.0cm
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Употреба:
празник
Број На Модел На:
ЛА-LP20B
База Тип:
Т-цевка
Напон:
24V
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Е dimmable:
No
Должина:
200cm
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
0-15w
Име на производ:
алуминиумски профил за двоен ред led лента
Точка Бр.:
ЛА-LP20B
Легура Или Не:
Е Легура на алуминиум профил за двоен ред led лента
Боја На Каросеријата:
сребро бела
Маска боја:
Полу-јасно
LED Алуминиумски профил должина:
2m * 50
LED Алуминиумски профил Додаток:
(4pcs Endcaps + 4pcs Клипови) * 50
Погоден за LED ленти до:
20mm ширина
Сертификати:
CE, RoHS алуминиумски профил за двоен ред led лента
LED Алуминиумски профил Апликација:
LED лента, светлина барови

Поврзани производи