50PCS 2m должина led лента алуминиумски профил led лента алуминиумски канал за домување-Точка Бр. ЛА-LP28
Ново

50PCS 2m должина led лента алуминиумски профил led лента алуминиумски канал за домување-Точка Бр. ЛА-LP28

DEN 22320.00

Залиха

2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex или UPS. Крајот капи : 4 ПАРЧИЊА 4. Led алуминиумски профил за домување : 2м/set x 50set 2. PC покритие : 2м/set x 50 сет 3. 4, Јасно / Полу-јасно Поклопец за вашиот избор. Осветлување осветлување или на одредени области 3. 2, Состаноци или кабинет осветлување led алуминиумски профил. Монтажа на Клипот : 4pcs/set x 50 поставите 6063 предводена од Алуминиумски Профил Точка Бр. Избриши / Полу-бриши / Млечниот Покривање на 2m должина 3. Алуминиумски профил на 2m должина 2. Монтажа клипови : 4 ПАРЧИЊА Алуминиумска осветлување домување покрие боја : Топло продажба на Алуминиумски LED Профили : Посебни користи Алуминиум led Профили : Висок квалитет на LED Алуминиум LED Профили Апликации : 1, LED алуминиумски профил за да се користи во почетниот мебел осветлување или декорација. Крајот Капа : 4pcs/set x 50 поставите 4. LED светло Anodised ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за домување Апликации : 1. IP54 led Aluminu профил, спречување на led светлата од прашина. ЛА-LP28 *Алуминиумска led профил големина : L x 2000 W 30 x H 6 мм *LED Алуминиумски профил материјал : Алуминиум Домување +PC покритие 50 PCS 2m должина-Сите делови на еден пакет предводена од Алуминиумски Профил, вклучувајќи : (LED Лента не се вклучени) 1. 3, може да се вградување на мебел, ѕид и така натаму, направи надворешниот изглед изгледа повеќе деликатна Shippment : Нашиот стандард превозот е преку DHL express, но кога цел над 1.ЛА-LP28 led профил цртање : 6063 Anodised ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски Профил бесплатен превозот (3528 и 5050 SMD LED ленти може да се примени и во внатрешноста) Предност на Anodised ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски Профил бесплатен превозот : 1, Наменети за флексибилни led ленти.

Декларираните карактеристики

боја:
Млечниот Маска, Полу јасно Маска, Јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Тело Материјал:
Алуминиум
Ширина:
1.2cm
Напон:
24V
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Извор На Енергија:
DC
База Тип:
Т-цевка
Број На Модел На:
ЛА-LP28
Употреба:
Затворен Осветлување
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Wattage:
0-15w
Име на производ:
led лента алуминиумски профил
LED Профил Точка Бр.:
ЛА-LP28
LED Профил боја Маска:
Избриши / Полу-бриши / Млечниот
LED профил и да го покрие должина:
2m * 50
LED Профил Додаток:
(4pcs Крајот капи + 4pcs Клипови) * 50
Алуминиум погоден за LED ленти до:
12mm ширина
IP одделение:
IP54 led лента алуминиумски профил
Легура Или Не:
Е Легура led лента алуминиумски профил
алуминиум боја:
сребрена боја
LED Профилот Апликација:
LED Лента, LED светло барови

Поврзани производи