50PCS-2m должина led лента профил алуминиум-Точка Бр.ЛА-LP20A LED Профил погоден за LED ленти до 20mm ширина
Ново

50PCS-2m должина led лента профил алуминиум-Точка Бр.ЛА-LP20A LED Профил погоден за LED ленти до 20mm ширина

DEN 25680.00

Залиха

Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да остави негативни повратни информации.2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex или UPS. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место. Избриши / Полу-јасно на 2m должина 3.50 PCS-2m должина од Алуминиум LED Профил-Точка Бр. Led алуминиумски профил за домување : 2м/set x 50set 2. 5, Може да се вдлабнати монтирани и површината монтирани.ЛА-LP20 A Алуминиум led светло профил Производ цртање : Точка Бр.

Декларираните карактеристики

боја:
Полу јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Број На Модел На:
ЛА-LP20A
Тело Материјал:
Алуминиум
Ширина:
2.0cm
Употреба:
празник
Напон:
24V
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Извор На Енергија:
DC
База Тип:
Т-цевка
Употреба:
Затворен Осветлување
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Wattage:
0-15w
Име на производ:
led лента профил за алуминиумски
Точка Бр.:
ЛА-LP20A
Легура Или Не:
Е Легура led лента профил за алуминиумски
Боја На Каросеријата:
Сребро бела led лента профил за алуминиумски
Маска боја:
Полу-јасно
LED Алуминиумски профил должина:
2m * 50
LED Алуминиумски профил Додаток:
(4pcs Endcaps + 4pcs Клипови) * 50
Погоден за LED ленти до:
20mm ширина
алуминиум боја:
сребрена боја
LED Алуминиумски профил Апликација:
LED Лента, LED светло барови

Поврзани производи