50PCS 2m должина led светло профил за led лента лента алуминиумски канал за домување Предмет Бр. ЛА-LP06
Ново

50PCS 2m должина led светло профил за led лента лента алуминиумски канал за домување Предмет Бр. ЛА-LP06

DEN 16608.00

Залиха

3, може да се вградување на мебел, ѕид и така натаму, направи надворешниот изглед изгледа повеќе деликатна Shippment : Нашиот стандард превозот е преку DHL express, но кога цел над 1. 6, Може да се вдлабнати монтирани и површината монтирани. Алуминиумски профил на 2m должина 2. 2, Состаноци или кабинет осветлување led алуминиумски профил.

Декларираните карактеристики

боја:
Млечниот Маска, Полу јасно Маска, Јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
ЛА-LP06
Употреба:
празник
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Ширина:
1.1cm
Извор На Енергија:
DC
База Тип:
Т-цевка
Употреба:
Затворен Осветлување
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Wattage:
0-10w
Име на производ:
led светло профил за стриптиз
LED Профил Точка Бр.:
ЛА-LP06
LED Профил боја Маска:
Избриши / Полу-бриши / Млечниот
LED профил должина:
2m * 50
LED Профил Додаток:
(4pcs Крајот капи + 4pcs Клипови) * 50
Погоден за LED ленти до:
11mm ширина
IP одделение:
IP54 led светло профил за стриптиз
Легура Или Не:
Е Легура led светло профил за стриптиз
алуминиум боја:
сребрена боја
LED Профилот Апликација:
LED Лента, LED светло барови

Поврзани производи