50Pcs Јагода Дрвени Монистра За Накит Одлуки Монистра Додатоци DIY
Ново

50Pcs Јагода Дрвени Монистра За Накит Одлуки Монистра Додатоци DIY

DEN 97.00
DEN 117.60

Залиха

50 Pcs Јагода Дрвени Монистра За Накит Одлуки Монистра Додатоци DIY
Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. 2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
19mm
Број На Модел На:
B00931
Големина:
15x19mm
боја:
мешани
Обликот:
Јагода

Поврзани производи