50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10x9x4.5mm Правоаголник Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS0184
Ново

50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10x9x4.5mm Правоаголник Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија

DEN 139.00
DEN 192.96

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 50pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Правоаголник
Големина : 10x9x4.5mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0184
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
правоаголник

Поврзани производи