50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 14x12x6mm Цвеќиња Шарм Pendant Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS0211
Ново

50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 14x12x6mm Цвеќиња Шарм Pendant Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија

DEN 125.00
DEN 174.24

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 50pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : CFlower
Големина : 14x12x6mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS0211
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи