50pcs/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси S5 G900F
Ново

50pcs/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси

DEN 9024.00
DEN 9599.52

Залиха

Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси S5 G900 F
Дел : За Samsung Галакси S5 G900 F Состојба : 100% оригинални Гаранција : 12 Месеци Име : Приклучете USB Полнење Flex Cabl
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S5 G900F
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи