50pcs/многу оригинални Целосна Делови Средината Рамка Рамки Собранието Midframe мобилен телефон Куќишта За iPhone 4 4G
Ново

50pcs/многу оригинални Целосна Делови Средината Рамка Рамки Собранието Midframe мобилен телефон Куќишта

DEN 9926.00
DEN 10559.52

Залиха

Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Повратни информации е со појадок за шампион. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Производ Карактеристики
1) Замена на дел за i Phone 4 4 G
2) Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакет
3) Голема количина на залиха
4) Тестирани пред превозот и 100% работи добро
5) за Испорака во 48 работи hourss по потврда на плаќањето
6) Одлична по продажба на услуги
Компатибилен со : За i Phone 4 4 G САМО
ако ви е потребно за iphone 4s ,ве молиме кликнете :
Пакет се вклучени :
a) 50 X Средината на Рамката Рамки Домување Собрание
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење ,, ние ќе се намали по volue на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
ве молам дозволете ми да знам што боја ви треба,ви благодарам многу
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи