50pcs/многу Оригинални Средината Рамка Плоча Рамки За Samsung галакси Забелешка 4 Домување Маска +Камера Стакло+Копчиња
Ново

50pcs/многу Оригинални Средината Рамка Плоча Рамки За Samsung галакси Забелешка 4 Домување Маска +Камера Стакло+Копчиња

DEN 38803.00
DEN 41279.52

Залиха

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Компатибилен со : За Забелешка 4
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Повратни информации е со појадок за шампион.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Забелешка 4 N910

Поврзани производи