50pcs/многу Пред рамка со топла лепак За iPhone 6S 6s плус LCD Средината Рамка Рамки на екранот носителот Домување бесплатен превозот+следење
Ново

50pcs/многу Пред рамка со топла лепак За iPhone 6S 6s плус LCD Средината Рамка Рамки на екранот носителот Домување

DEN 3835.00
DEN 4079.52

Залиха

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Повратни информации е со појадок за шампион. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.50pcs/многу LCD Пред рамка со Топла Лепак За i Phone 6s 6gs За i Phone 6s Плус Средината Рамки на Екранот на Држачот за Сместување(НЕМА 3 M Налепница)
Опис :
· Сосема Нов Висок Квалитет замена надворешното стакло
·
· Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи добро
· * * Во совршена состојба, не се користи
· Црна и Бела се исто така достапни
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

боја:
6s, 6s плус
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи