50pcs/многу Пред Рамки со топла лепак Средината Рамка за iphone 6S 6S+ Плус Црно бела Средината Рамка Шасија Рамки на Екранот на Допир LCD
Ново

50pcs/многу Пред Рамки со топла лепак Средината Рамка за iphone 6S 6S+ Плус Црно бела Средината Рамка Шасија

DEN 2797.00
DEN 2975.52

Залиха

Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.50pcs/многу LCD Пред рамка со Топла Лепак За i Phone 6s 6gs За i Phone 6s Плус Средината Рамки на Екранот на Држачот за Сместување(НЕМА 3 M Налепница)
Оваа поддршка рамка може да се користи за i Phone 6s 6s плус" LCD/digitizer заврши Сосема нов,висок квалитет Замени оштетените,скршени,неработен еден Тестирани и се проверуваат пред пратката Proffesional вештини потребни за Оваа рамка со лепак (да Не 3 M налепница),се работи за рамка laminating машина. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Компатибилен со : За Apple Iphone 6s 6s плус
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

боја:
За iPhone 6s, За iPhone 6s плус
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи