50pcs/многу Топла Продажба, Мобилни Прибор за Контрола на Јачина на звук Копче Flex Кабел за iPhone6 плус
Ново

50pcs/многу Топла Продажба, Мобилни Прибор за Контрола на Јачина на звук Копче Flex Кабел за iPhone6 плус

DEN 5414.00
DEN 5759.52

Залиха

Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Повратни информации е со појадок за шампион. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Топла Продажба, Мобилни Прибор за Контрола на Јачина на звук Копче Flex Кабел за i Phone6 плус
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
За iPhone 6 Плус

Поврзани производи